PREVENTÍVNA ZDRAVOTNÁ TERAPIA

  Zdravotná terapia  - prevencia pred pohybovým problémom!

Pretože chceme, aby váš zvierací miláčik nepocítil problémy a nepohodlie, ktoré zapríčiňuje bolestivosť, ponúkame vám program PREVENCIA.

Objednajte sa ku nám na opakovanú terapiu v celkovej zľavnenej hodnote 50,-€  (bežná cena je 60,-€!) a uistite sa, že váš psík (alebo aj mačička) je v kondícií bez zdravotných komplikácií.

Prečo? 

Jednoducho preto, lebo zvieratko vám o svojej bolesti nič nepovie a aj keď ho nič nebolí, osadenie kostičiek, kĺbov, stavcov do správnej polohy mu zabezpečí dlhší život bez komplikácií.

Prečo je dôležitá opakovaná terapia?

Pri prvej prejdeme celé telo a zvolíme metódy (ku každému zvieratku pristupujeme individuálne), ktoré aplikujeme. Majiteľa psíka inštruujeme o správnom vodení na prechádzkach, vhodných aktivitách pre psíka a poučíme o správnom stravovaní. Na druhej terapii, ktorá sa opakuje po mesiaci, prejdeme opäť celé telo zopakovaním terapie, prekonzultujeme odporúčania, prípadne doplníme, či zmeníme na vhodnejšie.

Prečo je psík potrebuje aj terapeutickú starostlivosť, nielen veterinárnu? Pre koho sú vhodné preventívne terapie?

Osteopatické a mäkké techniky a metódy  (Dornova metóda, manipulačné techniky, Breussova a fasciálna masáž) pomáhajú  preventívne pracovným a športovým psom. Pred výkonom a po ňom je veľmi vhodné zrealizovať terapiu. Terapeutické  metódy však pomáhajú preventívne aj domácim miláčikom. Stále viac sa stretávame s menšími, či väčšími problémami zvieratiek, ktoré nemajú zvláštne pohybové aktivity. Taktiež geriatrické zvieratko má pre svoj vek pohybový aparát v stave, ktorý vyžaduje zvýšenú pozornosť.  Prevencia umožňuje predchádzať závažným problémom, ktoré vyžadujú intenzívne, opakované a dlhodobo aplikované terapie prostredníctvom jednej či viacerých terapeutických metód. Taktiež predchádzajú zvýšenej návšteve a výdavkom za veterinárnu starostlivosť.

Preto neváhajte, objednajte sa ešte dnes. Tu nájdete voľné termíny pre terapiu s vašim zvieratkom KLIK