Naši spokojní pacienti odporúčajú

Našim najväčším ocenením sú zdraví a vychovaní psíci a mačičky a ich spokojní páničkovia. Sme radi, že môžeme pridávať tieto skúsenosti: 

"Začiatkom roka som bola pre Leeine zdravotné problémy vystrašená a nešťastná a dúfala som, že bude žiť bez bolestí v chrbte .... o coursingovej "kariére" som ani nerozmýšlala ...Avšak, zázrak sa dejú!! Leela nakoniec štartovala v 4 pretekoch a vybehala 2x r.CACIL, 2x r.CACT, 1xCACT a nakoniec aj titul Coursingový víťaz 2015 :-)

Velká vďaka Dornova metóda a iné terapie na Slovensku za šikovné ruky a pomoc pre Lee :-)

In first months of this year Lees health made us worried ... I was afraid whether she will live without pain in spine, i did not think about some career of courser...But miracles happens :-) Finally she competed in 4 competitions and she reached 2x r.CACIL, 2 x r.CACT, 1xCACT and title Slovakia Coursing Winner 2015!"

fenočka Lee a jej panička Simona Minarovičová

 

 

 

"Náš príbeh s Dornovou metódou. Predstavujem Vám Areska, 10 ročného večného puberťáka plemena Argentínska doga. Veľký, mohutný a dobre stavaný pes. Bol aj zdravý - až do svojich 5 rokov, kedy prestal z minúty na minútu chodiť na zadné nohy. Necedeli sme prečo ani my, ani veterinári. Nasledovali vyšetrenia, kortikoidy a nic. Zostávala operácia v Brne. Pomohla, ale oznámili nám, že museli vybrať platničku a že sa to skôr, či neskôr zopakuje… Rekonvalescencia bola príšerná pre nás, aj pre Areska, trvala mesiac a ďalšieho pol roka, kým ako tak normálne chodil. Ale chodil. Až do tohto roka, kedy z jedného dňa na druhý prestal dvíhať hlavu, nevedel si ani len ľahnúť, ani zísť po schodoch v dome. Bolo vidieť, že má bolesti. A tu nastúpila Andrejka - zobrala ho do parády, ponaprávala krk, aj nohy, uvoľnila chrbticu. A verte neverte, starý pánko omladol na druhý deň o 5 rokov a schody zbehol ako nič :-). Boli sme veľmi šťastní, lebo už sme to vzdávali. Boli sme u nej pravidelne, nevynechali žiadny termín a Aresko je už pár mesiacov bez výraznejších bolestí. Dokonca si to začal normálne užívať, čo je teda pre mňa úplná sranda :-). Veľké ĎAKUJEM za milý prístup a profesionalitu."

psíček Ares a jeho panička Barborka