Naša svorka

S našou svorkou tvoríme neoddeliteľnú súčasť, sú to najcennejšie čo máme. Vďaka tomu, že sme mali tú česť a mohli sme vyberať medzi stovkami psíkov, ktorí prešli našimi rukami, sa môžeme pochváliť touto zohratou "psou bandou", ktorá s nami rieši "bez nároku na honorár" psíkov, ktorí potrebujú našu a ich pomoc. Ak sa zveríte do našich rúk a ich tlapiek, my vám odovzdáme čo sme sa naučili a vy so svojim psíkom, alebo psíkmi prežijete zaujímavé chvíle v pochopení, ktoré vám doposiaľ chýbalo. My učíme dvojnohých, aby chápali svojich štvornohých členov rodín...:-)

Predstavujeme vám:

 
LISA
Lisa je psík plemena shih tzu, ktorého jediného a prvého sme si v roku 2009 kúpili. Táto 7 kg fenočka je vodkyňou našej svorky, alfa samicou, ktorá naučila žiť veľa psíkov, ktorí boli nechcení. Vďaka nej sme začali psíkom pomáhať. Prijímali ich ku nám do času, kým im nenájdeme trvalý domov. Lisa žiadného psíka neodmietla. Pomohla. Teraz vo svojich 6 rokoch pomáha socializovať a vychovávať psíkov nielen u nás doma, lebo v dočasných opaterách pokračujeme, ale aj psíkov našich klientov, ktorí si nás pre tento účel vyberú. 
Lisa je nebojácna, múdra so silným svorkovým cítením. Má rada ľudí a iných psíkov. Miluje mačičky.
 
 
KAYRA
Kayra 2 ročná temperamentná fenočka - kríženec československého vlčiaka. ku nám prišla potrápila nás, ale to trápenie žne úspechy. Kayra zvláda akýkoľvek problém u psíka. Pri práci je pokojná a rešpektujúca. Je to silná psia osobnoť, ktorú rešpe
ktuje takmer každý pes. Doposiaľ vlastne všetci naši "klienti". Prevláda u nej "vlčie správanie", s ktorým sme sa aj my museli učiť pracovať. 
Rešpektujeme ju a ona plne rešpektuje nás ako svojich pánov a vodcov svorky.
Kayra je nebojácna, múdra a temperamentná. Z ľudí rešpektuje výhradne nás, avšak človeku by neublížila. Má rada psíkov a tiež má rada mačičky. Je dokonalou vychovávateľkou všetkých šteniat, ktoré sa u nás ocitnú.
 
 
BONNY
Bonny 5 ročná jemná a láskavá fenočka, kríženec borderkólie a chrta. Z každej rasy pobrala to najlepšie. Je to absolútne bezkonfliktný a tolerantný psík. Výborná pri socializácií a výchove hlavne menších plemien a krížencov malého vzrastu. Veľmi dobre socializuje psíkov, ktorí majú strach s iných psíkov po zlej skúsennosti, alebo traume. Sama si zažila peklo na zemi. Ako šteňa bola týraná svojim prvým majiteľom a je to jeden z mála psíkov, ktorý reálne trpí nseparačnou úzkosťou. Vďaka zvládaniu tohto stavu u Bonny vieme poradiť aj majiteľom týchto psíkov veľmi rýchlo a účinne.
Bonny miluje deti, chodíme s ňou na akcie pre deti. Má veľmi rada iných psíkov, mačičky. Je to psíček so srdiečkom na dlani a pri tom je nebojácna. 
 
 
ALLA
Alla je 4  ročná fenka arménskeho gumpera (staré, pôvodné plemeno). Najnovší prírastok v našej svorke, ale aj tak u nás žije už viac ako 6 mesiacov. Po príprave sa už po pár týždňoch naplno zapojila aj do výchovných terapií spolu so svojimi svorkovými kolegyňami a kolegami :-)
Alla je typickým príslušníkom svojho plemena. Ochranca stáda, majetku a svojho pána. Doma je to strážca, vonku sa mení podľa situácie so strážcu na úžasného kamaráta a spolupracovníka. Premýšľa, rešpektuje a spolupracuje. Vzbudzuje pozornosť, rešpekt a zároveň pokoj.